CHOCHOŁOWSKIE ZACISZE

KOMFORT I PRZYRODA TATR

 

 

REGULAMIN

Chochołowskie Zacisze

 

Chochołów 322, 34-513 Chochołów


NIP 735 127 45 31

 

 

dane do przelewu:

Wynajem pokoi Janina Zborowska

Chochołów 322, 34-513 Chochołów


nr konta:

13 8792 0008 0000 0002 0516 0001

 

Chochołowskie Zacisze

znajduje się 80 metrów na północ od Chochołowskich Term

OFERTY

OKOLICE

KONTAKT

DLA RODZIN

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi. Nasz dom jest atrakcyjny dla dzieci w każdym wieku, ponieważ jest położony w sąsiedztwie Chochołowskich Term, posiada duży teren rekreacyjny, bezpośrednie zejście nad rzekę Czarny Dunajec i salę zabaw dla dzieci. Posiadamy również duże rodzinne pokoje. Przy dłuższych pobytach rodzinnych oferujemy zniżki.

DLA AKTYWNYCH

Osoby lubiące aktywnie wypoczywać z pewnością spędzą u nas wymarzony urlop – sąsiedztwo term, bliskość tatrzańskich szlaków, liczne ścieżki rowerowe, wyciągi narciarskie, wspaniałe zamki Słowacji, wypożyczalnia nart biegowych i trasy biegowe – wszystkie atrakcje zaledwie 5 minut od naszego pensjonatu!

DLA NOWOŻEŃCÓW, JUBILATÓW,SOLENIZANTÓW

Pakiety prezentowe – na szczególną okazję przygotowujemy pokój zgodnie z życzeniem, przynosimy śniadanie do pokoju, organizujemy atrakcje dopasowane do upodobań gości – kulig, indywidualna wycieczka z przewodnikiem, kolacja w karczmie, restauracji, pobyt w termach i spa oraz pomagamy realizować marzenia naszych gości.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – prześlemy szczegółową ofertę.

DLA FIRM

Chochołowskie Zacisze to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji czy wyjazdów integracyjnych. Posiadamy salę konferencyjną na 40 osób oraz zaplecze cateringowe. Organizujemy również kuligi, ogniska z kapelą góralską i chętnie pomożemy w realizacji Państwa pomysłów.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – prześlemy szczegółową ofertę.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00 w dniu przyjazdu i trwa do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. 

Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w rezerwacji Gość powinien zgłosić w recepcji. Chochołowskie Zacisze uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę możliwości.

Gość obiektu nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę za pobyt.

Osoby niezameldowane w Chochołowskim Zaciszu mogą przebywać na terenie obiektu w godzinach 08:00 - 20:00.

Cisza nocna trwa od godziny 22:00 do godziny 07:00.

Gospodarze wraz z pracownikami zobowiązują się dbać o czystość, komfort, bezpieczeństwo, dyskrecję i dobre samopoczucie gości. 

Chochołowskie Zacisze nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.

Goście zobowiązują się dbać o wyposażenie pokoi i sprzętów pozostawionych do ich dyspozycji. Prosimy nie wynosić z pokoju ręczników, kocy oraz innego wyposażenia na zewnątrz obiektu.

Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa, będą przechowywane przez okres trzech miesięcy, a po tym czasie przejdą na własność obiektu.

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, własnych czajników elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych.

Na terenie Chochołowskiego Zacisza wyznaczone są miejsca przeznaczone do palenia papierosów. Znajdują się one jedynie na zewnątrz budynku.  

Wewnątrz obiektu tj. w pokojach, na korytarzach, balkonach i sali telewizyjnej obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Naruszenie tego zakazu lub uruchomienie czujnika przeciwpożarowego skutkuje nałożeniem kary pieniężnej.

Właściciele pensjonatu nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa ani znajdujące się w nich mienie. Parking pensjonatu jest bezpłatny, niestrzeżony. Na posesji prosimy o bardzo uważne parkowanie i powolne poruszanie się samochodami ze względu na obecność dzieci.

Rodzice lub opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci.

Obiekt może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin.

 

REZERWACJA, MELDUNEK I PŁATNOŚCI

 

Warunkiem rezerwacji pobytu jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w określonym terminie.

W przypadku braku wpłaty zadatku w terminie do dwóch  dni roboczych  od daty dokonania rezerwacji, zostaje ona anulowana.

Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie pracownikowi recepcji dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podpisanie Karty Meldunkowej.

Pozostałą część płatności za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu.

W przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytu lub kiedy Gość nie pojawi się w zarezerwowanym terminie - zadatek przepada w całości.

Obiekt nie zwraca opłaty za daną dobę hotelową w przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w trakcie trwania doby noclegowej.

 

Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów meldunkowych oraz umieszczenia danych Gościa w bazie danych Pensjonatu zgodnie z ustawą  z dnia 29.10.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z poźn. zm.) Gość ma prawo wglądu do swoich danych.